+421 902 275 396

PRENÁJOM CAMPERVANU

Crafty - VW Crafter

Crafty

Campervan VW Crafter, ročník 2017, pre max. 4 cestovateľov

 • klimatizácia
 • vysoká strecha – komfortný pohyb v interiéri
 • markíza
 • 6 stupňová manuálna prevodovka
 • cúvacia kamera
 • slovenská dialničná známka
 • spotreba ~9l/100km
 • poistenie voči škodám spôsobeným tretím osobám (PZP), asistenčná služba, havarijné poistenie sú zahrnuté v cene

Charakteristiky interiéru

 • praktický interiér z prírodných materiálov
 • plne vybavená kuchynka, chadnička s mrazničkou, tečúca voda (110 litrov), elektrina, priestor na sedenie a spanie, veľký úložný priestor
 • 2 strešné okná s roletkou a sieťkou proti hmyzu
 • nezávislé naftové kúrenie
 • autorádio s bluetooth
 • veľká posteľ a extra matrac pre 4-tú osobu

Podmienky prenájmu

 • cena 125€/deň
 • minimálna dĺžka prenájmu vo vedľajšej sezóne (do 14.júna a od 16.septembra) je 4 dni
 • minimálna dĺžka prenájmu v hlavnej sezóne (od 15.júna do 15.septembra) je 7 dní
 • kratšie výlety sú možné, ak v kalendári ostane medzera medzi potvrdenými prenájmami – napíš nám na travel@purecampers.eu / +421 902 275 396 a rezerváciu ti vytvoríme
 • vratný depozit 1000€
 • vyzdvihnutie a odovzdanie campervanu prebieha v Bratislave
 • nafta nie je zahrnutá v cene (dostaneš aj vrátiš plnú nádrž)
 • vodičský preukaz B, vek 24 rokov a minimálne priemerné šoférske skúsenosti
 • odporúčame 200km/deň, ak chceš mať pohodový výlet 🙂
 • drž sa spevnených ciest, off-road nie je povolený
 • do zahraničia môžeš výletovať v rámci EU, Európskeho hospodárskeho priestoru a Švajčiarska

Výbava

4 miesta na sedenie

Crafty odvezie (a aj ubytuje) štyroch cestovateľov. V prednej časti vozidla sa nachádzajú okrem sedadla vodiča ešte dve štandardné sedačky (bez ISO fix). Do zadnej časti sme umiestnili jednosedačku s ISO fix úchytmi pre detské autosedačky. Samozrejme všetky sedadlá sú odborne inštalované, schválené aj zapísané v technickom preukaze vozidla.

DSC06341
Prenájom obytnej dodávky pre 4 osoby
Kuchynka

Varenie v dodávke nemusí byť otrava. V priestrannej a dobre vybavenej kuchyni je to radosť. V tej našej nájdeš drez s tečúcou vodou ,výkonnú chladničku s mrazničkou, plynový varič, espresso kávovar (rozumej koťogo), hrnce, panvicu, taniere, poháre, príbory… a nechýba ani lis na cesnak a vývrtka na víno. Stačí si doniesť už len vlastné suroviny. Tie základné ako káva, cukor, koreniny, olej sú tiež súčasťou vybavenia.

Elektrina a kúrenie

V dodávke nájdeš prakticky rozmiestnené USB A aj USB C nabíjačky taktiež aj klasickú zásuvku na 230 V, z ktorej môžeš nabíjať spotrebiče až do 1000W (dostačujúce na dobitie notebookov, foťákov, niektoré ponorné mixéry atď.)

Dostatočnú zásobu elektriny zabezpečuje LiFePO4 batéria nabíjaná solárnymi panelmi a tiež alternátorom, čo robí dodávku sebestačnú bez nutnosti pripojenia na elektrinu v kempoch.

Teplo v aute zabezpečuje nezávislé naftové kúrenie. Stačí nastaviť teplotu a zabudnúť na zimu vonku.

Vybavenie obytnej dodávky na prenájom
prenajom obytnych dodavok, vybava, sprcha
Voda

Hľadanie zdrojov vody môže byť niekedy dobrodružstvo, ale slušná zásoba pitnej vody tiež poteší. V Craftym je to rovných 115 litrov. Dvom ľuďom, v závislosti od používania, vydrží do cca 6 dní. V zadnej časti auta nájdeš tiež vonkajšiu sprchu so závesom.

Spanie

Na pohodlnú posteľ (200 x 176cm) sa zmestia traja dospelí, prípadne dvaja dospelí a dve deti. Štvrtý člen posádky sa v prípade potreby vyspí na rozložiteľnom matraci na podlahe (190 x 65cm). Počas dňa je možné posteľ zložiť a vznikne priestranné sedenie so stolíkom v strede. Campervan dostaneš štandardne vybavený dekami a uterákmi. K rezervácii si môžeš pridať vankúše a periny v bavlnených obliečkach.

Prenájom obytnej dodávky pre 4 osoby
Prenájom obytnej dodávky pre 4 osoby
Kempovanie

Pred slnkom sa môžete schovať pod priestrannou markízou.

Crafty obsahuje tiež základnú kemperskú výbavu ako rozkladací vonkajší stolík, stoličky pre všetkých členov posádky, mini gril, sieťku proti hmyzu do posuvných dverí, metličku a lopatku.

Skúsenosti našich hostí

Stephan van de Ven
Stephan van de Ven
9. February, 2022.
We had the pleasure of using one of the campers. What a trip and adventure it was. So very exciting and would love to come back for their excellent and friendly service.
Peter Habánek
Peter Habánek
6. February, 2022.
Náš letný výlet s Dromedárom bol do Slovinska na 6 dní. Keďže sme ešte s karavanom nešli, prvá jazda bola zbližovacia ? Veľmi nás prekvapilo kompletné vybavenie karavanu, od riadov, cez korenie, až po obliečky. Najviac však potešil gril a kempingový stôl so stoličkami (ten sme využívali každý deň ? ). Celé vybavenie a interiér je skutočne premyslené do detailov, aby spríjemnili zážitok. Purecampers team je veľmi ochotný a komunikácia bola bezproblémová rovnako ako celé požičanie. Výlet hodnotíme 10/10, nemali sme žiaden problém a určite radi znovu pôjdeme s purecampers. ?
Rastislav Stranak
Rastislav Stranak
4. February, 2022.
Od Purecampers som si priebežne vyskúšal tri dodávky a precestoval veľkú časť Slovenska aj sever Maďarska. Veľmi som si to užil a to v rôznych obmenách, s priateľkou, sám a aj s kamarátmi a vždy to bolo skvelé dobrodružstvo, už sa teším na ďalšiu sezónu. Tento spôsob cestovania (aj ubytovania zároveň : ) je veľmi oslobodzujúcia a antistresový. Vždy ma to nabilo novou enrgiou. Autá sú v dobrej kondícii, sú veľmi vkusne a útulne zariadené. Nebol problém ani pri nižších teplotách v noci, kúrenie funguje dobre. Vybavenie je úplne postačujúce, klobúk dole pred šikovnosťou majiteľov. Okrem toho sú Peťo s Martinou veľmi milí a priateľskí ľudia. Za mňa vrelo odporúčam.
Darina Volochová
Darina Volochová
28. January, 2022.
Van Dromedár sme si požičali na predĺžený jesenný víkend a musím uznať, že cestovanie nabralo úplne iný rozmer. Doslova hotel na kolesách. Van je perfektne prepracovaný – prídete, vybalíte sa, k dispozícii je kopec skriniek, chladnička, kuchynské skrinky, skrátka všetko má svoje miesto. Večer si rozložíte posteľ, vytiahnete perinu, vankúše, zakúrite a spí sa ako v bavlnke. Ráno zas vstanete, uvaríte si kávu v koťogu, pripravíte plnohodnotné raňajky a môže sa začať deň. Peťo vás dokonca nenechá piť nejaké 3v1, ale do vanu dáva kvalitnú mletú kávu, rovnako ako koreniny, uteráky, kuchynský riad, periny, skrátka všetko. Vám len stačia základné potraviny. Rovnako kvalitné sú aj služby – od zabookovania cez komunikáciu až po prebratie/odovzdanie. Výlet určite opakujeme aj v lete a na dlhšiu dobu, kedy využijeme aj dostupnú sprchu a kempingové sedenie. Za nás 11/10!
Jan Ladecky
Jan Ladecky
19. January, 2022.
Veľmi dobrá skúsenosť. Peťo, ktorý nám dodávku prenajímal je veľký pohoďák – auto bolo na svoj vek vo skvelom stave a my sme si s priateľkou užili krásne dobrodružstvo na cestách po Slovensku.
Nika Šubínová
Nika Šubínová
17. January, 2022.
Michal Kratochvil
Michal Kratochvil
17. January, 2022.
Mali sme s priateľkou požičaný „Gurumobil“. Veľmi pekné a precízne spracovaný interiér. Nič nám nechýbalo, len možno o niečo dlhšia posteľ by bodla :). Bolo to prvý krát čo sme mali takúto dodávku požičanú a boli sme veľmi spokojní. Ďakujeme
PILATES Marianka
PILATES Marianka
18. October, 2021.
Skvelé! Mali sme Dromedara na 4 dni radi si takýto typ dovolenky zopakujeme. Auto je vybavené všetkým potrebným, spanie je veľmi pohodlné. Kúrenie funguje veľmi promptne, do 15 min. sme si vyzliekli svetre?, a to sme nocovali v horách kde v noci mrzlo. Tento spôsob cestovania nám dal väčšiu slobodu, neviazanosť na trasu a ubytovanie. Jednoducho – stále sme mali všetko so sebou, kávičku sme si dali kdekoľvek s vyloženými nohami?. Majiteľ je veľmi ústretový, ďakujeme Peťo! Najmä veľa zdaru a skvelých cestovateľov prajeme. Lenka a Pali.
Martina Godalová
Martina Godalová
14. October, 2021.
V septembri sme boli s priateľom na výlete spolu s Mountain Hut po Slovinsku a Taliansku. Začiatok bol trošku dramatický, lebo auto malo menšiu poruchu takže sme odišli o deň neskôr. Avšak komunikácia z Peťovej strany bola excelentná, o všetkom nás informoval a auto pre nás do ďalšieho dňa pripravil na výbornú. Výlet bol naozaj neskutočný. Auto má fakt akurátnu veľkosť pre 2 osoby, zmestili sme tam aj paddleboard ? Pohodlné spanie, pohodlné varenie a veľmi pohodlné šoférovanie. Určite pôjdeme znovu.
Veronika Paldia
Veronika Paldia
22. August, 2021.
Keď sa plnia sny. Presne tak môžem opísať cestu červeným, šikovným, bojovným, všade vlezúcim Vanom. Naozaj cestovanie bolo skvelé, malo všetko čo sme potrebovali, a zážitok z takého cestovanie odporúčam každému zažiť. Východ slnka, keď si otvoríte zadné dvere, vyjdete na nejaký vyšší kopec je priam úžasný. Autíčko malo všetko čo sme potrebovali. A to miesto pre dvoch, priestor na varenie, chladničku, pracovný priestor, keď bolo treba doklikať prácu :D, a samozrejme sa k nám zmestil aj náš malý kamarát. Precestovali sme týmto malým červeným fešákom väčšiu časť Rumunska, a šli by sme hneď zas. 🙂 Ďakujeme Vám @purecampers :).A samozrejme odporúčame každému, čo chce zažiť krásne dobrodružstvo 🙂

Shopping Basket