Ako to celé začalo?

prenajom obytnych dodavok purecampers

Peter

Svoju prvú dodávku VW T4 (Mountain Hut) som si začal prerábať v roku 2017. Vtedy som už štvrtý rok pracoval ako biznis analytik pre nadnárodnú spoločnosť, a vedel som, že to nie je moja cesta. Nasledovala výpoveď z práce a plánovanie polročného výletu za surfovaním a dobrodružstvom pozdĺž atlantického pobrežia až do Maroka. Samozrejme v čerstvo dokončenej 20-ročnej dodávke. 

Výlet bol fantastický. Domov som sa vrátil s kopou zážitkov a s prázdnym účtom. Po pár mesiacoch brigádovania kade tade som si povedal, že vyskúšam prenajať svoj campervan. Na moje prekvapenie sa pár záujemcov našlo. Tento malý úspech mi dodal dosť odvahy na to, aby som to nasledujúcu sezónu vyskúšal už o niečo serióznejšie a možno aj s ďalšou obytnou dodávkou na prenájom.

Martina

V čase, keď Peťo prerábal svoj druhý campervan som práve dokončovala univerzitu v Kodani. Počas štúdia som často mávala dilemu, či si začať budovať serióznu kariéru vo financiách alebo sa zamerať na niečo, čo ma viac napĺňa. Netrvalo to dlho a prácu v korporáte som vymenila za dobrodružstvo na Srí Lanke, kde som pomáhala rozbehnúť surf školu pre miestne dievčatá. 

V týchto časoch sme o sebe ešte nevedeli, karty zamiešala až pandémia. Mňa vrátila zo Srí Lanky naspäť domov a v Bratislave sme sa s Peťom stretli vďaka spoločnej záľube v surfovaní…

prenajom obytnej dodavky purecampers
prenajom obytnych dodavok purecampers

Požičovňa dobrodružstiev

Teraz už našej malej požičovni dobrodružstiev venujeme v sezóne od jari do jesene obaja väčšinu svojho času. Našou hlavnou činnosťou je prenájom obytných dodávok, no venujeme sa aj prerábkam alebo upravujeme campervany zákazníkov podľa ich predstáv. 

Najviac zo všetkého nás však bavia stretnutia s našimi hosťami. Všetkých nás predsa spája túžba po cestovaní, slobode a dobrodružstve 🙂

Shopping Basket