+421 902 275 396

PRENÁJOM CAMPERVANU

Gurumobil - VW T5

Gurumobil

Campervan VW T5, ročník 2010, 2.0 TDi pre 2-3 cestovateľov

 • s klimatizáciou
 • vysoká strecha – komfortný pohyb v interiéri
 • 6-stupňová manuálna prevodovka
 • cúvacia kamera
 • slovenská diaľničná známka
 • spotreba ~8l/100km
 • poistenie voči škodám spôsobeným tretím osobám (PZP), asistenčná služba, havarijné poistenie sú zahrnuté v cene

Charakteristiky interiéru

 • nezávislé naftové kúrenie
 • praktický interiér z prírodných materiálov
 • plne vybavená kuchynka, tečúca voda, elektrina, priestor na sedenie a spanie, veľký úložný priestor
 • strešné okno s roletkou a sieťkou proti hmyzu
 • autorádio s bluetooth a reproduktormi v obytnej časti

Podmienky prenájmu Gurumobilu

 • cena 95€ na deň – cena je finálna, neúčtujeme si žiadne ďalšie poplatky
 • minimálna dĺžka prenájmu vo vedľajšej sezóne (do 14.júna a od 16.septembra) je 4 dni
 • minimálna dĺžka prenájmu v hlavnej sezóne (od 15.júna do 15.septembra) je 7 dní
 • kratšie výlety sú možné, ak v kalendári ostane medzera medzi potvrdenými prenájmami – napíš nám na travel@purecampers.eu / +421 902 275 396 a rezerváciu ti vytvoríme
 • vratný depozit 1000€
 • vyzdvihnutie a odovzdanie vanov prebieha v Bratislave
 • nafta nie je zahrnutá v cene (dostaneš aj vrátiš plnú nádrž)
 • klasický vodičský preukaz B, vek 24 rokov a minimálne priemerné šoférske skúsenosti
 • bicykle v interiéri nie sú povolené, campervany s ťažným zariadením na nosič na bicykle sú Mountain Hut a Dromedár
 • odporúčame 200km/deň, ak chceš mať pohodový výlet 🙂
 • drž sa spevnených ciest, off-road nie je povolený
 • do zahraničia môžeš výletovať v rámci EU, Európskeho hospodárskeho priestoru a Švajčiarska

Výbava

prenajom obytnej dodavky
Kuchynka

Plne vybavená kuchynka s tečúcou vodou a so všetkým, čo môžeš potrebovať: výkonná kompresorová chladnička, plynový varič, espresso kávovar (rozumej koťogo), mletá káva, hrnce, taniere, poháre, základné korenia a ďalšia kuchynská výbava až po strúhadlo na syr a vývrtku na víno. Prines si len vlastné potraviny.

Elektrina

Zásuvka na 220V, max. 1000W (dostačujúce na dobitie notebookov, foťákov atď), 4x USB nabíjanie, solárny panel, ktorý spolu s alternátorom dobíja druhú batériu – funguješ úplne nezávisle od elektrických prípojok v kempoch.

prenajom obytnej dodavky
DSC08820
Voda

Tečúca, pitná voda (50-litrová nádrž), hadica a nástavce na doplnenie vody, vonkajšia sprcha.

Spanie

Pohodlná posteľ (183 x 162cm) pre 2-3 osoby, vankúše, periny, deky a uteráky. Počas dňa si posteľ zložíš a vznikne sedenie so stolíkom v strede.

prenajom obytnej dodavky
prenajom obytnej dodavky
Kempovanie

Kempový stolík a stoličky, gril, sieťka proti hmyzu do posuvných dverí auta, metlička, lopatka.

Skúsenosti našich hostí

Stephan van de Ven
Stephan van de Ven
9. February, 2022.
We had the pleasure of using one of the campers. What a trip and adventure it was. So very exciting and would love to come back for their excellent and friendly service.
Peter Habánek
Peter Habánek
6. February, 2022.
Náš letný výlet s Dromedárom bol do Slovinska na 6 dní. Keďže sme ešte s karavanom nešli, prvá jazda bola zbližovacia ? Veľmi nás prekvapilo kompletné vybavenie karavanu, od riadov, cez korenie, až po obliečky. Najviac však potešil gril a kempingový stôl so stoličkami (ten sme využívali každý deň ? ). Celé vybavenie a interiér je skutočne premyslené do detailov, aby spríjemnili zážitok. Purecampers team je veľmi ochotný a komunikácia bola bezproblémová rovnako ako celé požičanie. Výlet hodnotíme 10/10, nemali sme žiaden problém a určite radi znovu pôjdeme s purecampers. ?
Rastislav Stranak
Rastislav Stranak
4. February, 2022.
Od Purecampers som si priebežne vyskúšal tri dodávky a precestoval veľkú časť Slovenska aj sever Maďarska. Veľmi som si to užil a to v rôznych obmenách, s priateľkou, sám a aj s kamarátmi a vždy to bolo skvelé dobrodružstvo, už sa teším na ďalšiu sezónu. Tento spôsob cestovania (aj ubytovania zároveň : ) je veľmi oslobodzujúcia a antistresový. Vždy ma to nabilo novou enrgiou. Autá sú v dobrej kondícii, sú veľmi vkusne a útulne zariadené. Nebol problém ani pri nižších teplotách v noci, kúrenie funguje dobre. Vybavenie je úplne postačujúce, klobúk dole pred šikovnosťou majiteľov. Okrem toho sú Peťo s Martinou veľmi milí a priateľskí ľudia. Za mňa vrelo odporúčam.
Darina Volochová
Darina Volochová
28. January, 2022.
Van Dromedár sme si požičali na predĺžený jesenný víkend a musím uznať, že cestovanie nabralo úplne iný rozmer. Doslova hotel na kolesách. Van je perfektne prepracovaný – prídete, vybalíte sa, k dispozícii je kopec skriniek, chladnička, kuchynské skrinky, skrátka všetko má svoje miesto. Večer si rozložíte posteľ, vytiahnete perinu, vankúše, zakúrite a spí sa ako v bavlnke. Ráno zas vstanete, uvaríte si kávu v koťogu, pripravíte plnohodnotné raňajky a môže sa začať deň. Peťo vás dokonca nenechá piť nejaké 3v1, ale do vanu dáva kvalitnú mletú kávu, rovnako ako koreniny, uteráky, kuchynský riad, periny, skrátka všetko. Vám len stačia základné potraviny. Rovnako kvalitné sú aj služby – od zabookovania cez komunikáciu až po prebratie/odovzdanie. Výlet určite opakujeme aj v lete a na dlhšiu dobu, kedy využijeme aj dostupnú sprchu a kempingové sedenie. Za nás 11/10!
Jan Ladecky
Jan Ladecky
19. January, 2022.
Veľmi dobrá skúsenosť. Peťo, ktorý nám dodávku prenajímal je veľký pohoďák - auto bolo na svoj vek vo skvelom stave a my sme si s priateľkou užili krásne dobrodružstvo na cestách po Slovensku.
Nika Šubínová
Nika Šubínová
17. January, 2022.
Michal Kratochvil
Michal Kratochvil
17. January, 2022.
Mali sme s priateľkou požičaný "Gurumobil". Veľmi pekné a precízne spracovaný interiér. Nič nám nechýbalo, len možno o niečo dlhšia posteľ by bodla :). Bolo to prvý krát čo sme mali takúto dodávku požičanú a boli sme veľmi spokojní. Ďakujeme
PILATES Marianka
PILATES Marianka
18. October, 2021.
Skvelé! Mali sme Dromedara na 4 dni radi si takýto typ dovolenky zopakujeme. Auto je vybavené všetkým potrebným, spanie je veľmi pohodlné. Kúrenie funguje veľmi promptne, do 15 min. sme si vyzliekli svetre?, a to sme nocovali v horách kde v noci mrzlo. Tento spôsob cestovania nám dal väčšiu slobodu, neviazanosť na trasu a ubytovanie. Jednoducho - stále sme mali všetko so sebou, kávičku sme si dali kdekoľvek s vyloženými nohami?. Majiteľ je veľmi ústretový, ďakujeme Peťo! Najmä veľa zdaru a skvelých cestovateľov prajeme. Lenka a Pali.
Martina Godalová
Martina Godalová
14. October, 2021.
V septembri sme boli s priateľom na výlete spolu s Mountain Hut po Slovinsku a Taliansku. Začiatok bol trošku dramatický, lebo auto malo menšiu poruchu takže sme odišli o deň neskôr. Avšak komunikácia z Peťovej strany bola excelentná, o všetkom nás informoval a auto pre nás do ďalšieho dňa pripravil na výbornú. Výlet bol naozaj neskutočný. Auto má fakt akurátnu veľkosť pre 2 osoby, zmestili sme tam aj paddleboard ? Pohodlné spanie, pohodlné varenie a veľmi pohodlné šoférovanie. Určite pôjdeme znovu.
Veronika Paldia
Veronika Paldia
22. August, 2021.
Keď sa plnia sny. Presne tak môžem opísať cestu červeným, šikovným, bojovným, všade vlezúcim Vanom. Naozaj cestovanie bolo skvelé, malo všetko čo sme potrebovali, a zážitok z takého cestovanie odporúčam každému zažiť. Východ slnka, keď si otvoríte zadné dvere, vyjdete na nejaký vyšší kopec je priam úžasný. Autíčko malo všetko čo sme potrebovali. A to miesto pre dvoch, priestor na varenie, chladničku, pracovný priestor, keď bolo treba doklikať prácu :D, a samozrejme sa k nám zmestil aj náš malý kamarát. Precestovali sme týmto malým červeným fešákom väčšiu časť Rumunska, a šli by sme hneď zas. :) Ďakujeme Vám @purecampers :).A samozrejme odporúčame každému, čo chce zažiť krásne dobrodružstvo :)

Shopping Basket